Waar te koop?

 

B2B Nederland

Ben je enthousiast en wil je ook graag de Birds on the Run collectie gaan verkopen in jouw winkel? Of ben je al klant van ons en wil je nabestellen?

Maak dan een account aan binnen onze webshop, en dan kijken we of je kunnen toevoegen als toekomstig verkooppunt, na goedkeuring ontvang je van ons een inlogcode via de mail.

óf neem contact op met ons agentschap Brands for Fashion:

Kitty Siewertsen +31 (6) 46244687

Mirjam Nijsen +31 (6) 12339738

 

Pers & Media, bloggers en andere samenwerkingen, vragen of klachten? Feel free en neem contact met ons op!

Birds on the Run Headoffice

Birds on the Run, brand of MPD Accessories

Gyroscoopweg 122

1042 AZ Amsterdam

 +31 (0)20-4808182

info@birdsontherun.com

 

YOU, onze birdsfan

BUMMER! helaas zijn onze producten nog niet te direct te koop via onze webshop, deze service hebben we nog even exclusief voor onze detaillisten. Gelukkig is de Birds on the Run collectie wel te verkrijgen bij veel toffe winkels en webshops.

Klik op onderstaand kaartje om te kijken waar een Birds on the Run verkooppunt is bij jou in de buurt.

(kaartje is coming soon!)

 

B2B Buitenland

België:

A-zone Showroom Brussel

Trademart Brussels Atrium

20-21-22

Atomium Square 1 PB 127,

B-1020 Brussel

brussel@birdsontherun.com

 

Duitsland:

A-zone Showroom Berlijn

Fashion Gallery, Haus 1/EG/Raum 1114-1115

Mariendorfer Damm 1-3, D-12099 Berlijn

+ 49 (0) 30 74206894

berlin@birdsontherun.com

 

A-zone showroom Hamburg

Mode Centrum Hamburg, Haus B/8.OG/Raum 837

Modering 3, D-22457 Hamburg

+ 49 (0) 40 55007250

hamburg@birdsontherun.com

 

A-zone showroom Eschborn

Haus der mode, Haus 4/2. OG/Raum 250

Frankfurterstrasse 70,

D-65760 Eschborn

+ 49 (0) 6196 9696490

eschborn@birdsontherun.com

 

A-zone showroom Leipzig

MMC - Mitteldeutsches Mode Center, Haus A/1. OG/Raum 101

Münchener Ring 2

D-04435 Schkeuditz/Leipzig

+ 49 (0) 34204 379776

leipzig@birdsontherun.com

 

A-zone Showroom Munich

MTC-World of Fashion, Haus 4/1. OG/Raum 117-118

Taunusstrasse 45, D-80807 München

+ 49 (0)21 31101758

meunchen@birdsontherun.com

 

A-zone showroom Sindelfingen

Haus der mode Exquisit, EG/Raum 008

Mahdentalstrasse 96-98, D-71065 Sindelfingen

+ 49 (0) 7031 633588

sindelfingen@birdsontherun.com

 

A-zone by Versteegh Showroom Neuss

Imotex 5. Etage/Raum 509-510

Breslauerstrasse 8, D-41460 Neuss

+49 (0) 21 31101758

neuss@birdsontherun.com

 

Oostenrijk

A-zone Showroom Salzburg

Brandboxx Salzburg 1. O.G-Raum A13//15/17

Moosfeldstrasse 1, A-5101 Bergheim

+43 (0) 662 890022

salzburg@birdsontherun.com

 

Spanje

Cool King Showroom Madrid

Patio de la Moda

Conde de romanones 5, ES-28012 Madrid

+ 34 (0)91 4294

madrid@birdsontherun.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren

Bewaren